Ehliyet Sınavı

Çıkmış Ehliyet Sınavı Soruları 2014

on

Ehliyet almak isteyen adaylar için her yıl MEB tarafından belirli dönemlerde açılan ehliyet sınavlarında adaylar ter döküyorlar. Bu yıl 9 farklı tarihte uygulanacak bu sınavlarda başarılı olmanın en önemli noktası ehliyet kurslarına devam etmenin yanı sıra Çıkmış Ehliyet Sınavı Soruları‘nı çözmek. Yıllara göre bakıldığında sistem değişse de Ehliyet Sınavı Soruları‘nın konuları ve ağırlıklarında büyük değişiklikler göze çarpmıyor. Bu da Geçmiş Yılların Ehliyet Sınavı Soruları‘nı iyi bilmenin sınavda başarılı olmak için yapılması gereken şeyler arasında olduğunu gösteriyor.

Ehliyet sınavına hazırlanan adaylar bu dosyamızda çok geniş bir kaynakla karşılaşacaklar. 2008-2014 yılları arası tam 7 yılın ehliyet  sınav soruları ve cevaplarını tek adreste topladık. MEB aracılığıyla sunduğumuz bu dosyamız sınavda başarılı olmak isteyen adaylar için büyük önem taşıyor.

Ehliyet Sınavı için Tavsiyeler

Ehliyet sınavı tek seferde geçmek ve sürücü belgesini kolaylıkla almak isteyen adaylar için birkaç tavsiyede bulunmak gerekirse; ehliyet sınavındaki Trafik testi diğer iki teste nazaran daha kolay bir test. Trafik testini ehliyet sınavı kitabından yüzeysel bir okuma gerçekleştirerek, ilk yardım ve motor testlerini ise en az iki defalık biraz daha detaylı bir okuma yaparak sonrasında en az son son 5 ehliyet sınavı çıkmış sorularını 2014 ehliyet sınavı sorularından başlayarak çözmeniz halinde sınavda başarısız olmanız büyük bir süpriz olacaktır :)

Ayrıca eğer zaman probleminiz yoksa tabii ki ehliyet kurslarındaki derslere katılmanız yararınıza olacaktır deyip ehliyet sınavı sorularına geçelim. Arşiv MEB tarafından güncelleme yapıldıkça eş zamanlı olarak güncellenmektedir.

Ehliyet Sınav Soruları Arşivi

Hangi ehliyete sahip olanlar hangi araçları kullanabilirler? Ehliyet Sınıfları

13 Yorum

  1. hahaybiy

    24 Mart 2013 at 23:20

    lan basın gidin olm bebeler ibnelik yapmayın zibidiler

  2. Artist

    17 Mayıs 2013 at 03:22

    2013 Haziran Soruları Ne Zaman Cıkar Acaba Hıc Bılqınız Varmı Arkadaşlar Bı Yardımcı Olsanız Sevınırım 😀

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>