LYS

2013 LYS Soruları Ve Cevap Anahtarı

on


2013 lys soru cevaplari

Merhaba sevgili LYS adayları. Uzun bir sınav döneminin ardından bir aşamayı da geride bırakmış bulunuyoruz. İlk olarak Ygs engelini aşmakla başladığımız üniversite yolculuğumuzda bu defa da Lisans Yerleştirme Sınavı LYS’yi geride bıraktık. Sınavdan sonra en çok ihtiyacımız olan paylaşım şüphesiz lys soruları. Bu yazımızda sizlere 2013 LYS Soruları Ve Cevap Anahtarı‘nı sunacağız. Bildiğiniz gibi Lys 5 farklı oturumda gerçekleşiyor. Biz bu beş oturum için farklı farklı olarak 2013 LYS Soruları Ve Cevap Anahtarı dosyalarımızı sizler için derledik ve paylaşıyoruz. Lys çözümleri için size farklı seçenekler sunacağız.
İşte karşınızda sorular ve cevapları:

LYS Soruları TRT HABER ve TRT OKUL ekranlarında uzman hocalar tarafından canlı olarak çözülecek. Yayını bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.
Sınav sonuçlandı, sorular çözüldü. Şimdi sıra puanlarımızı hesaplamakta. Puan Hesaplama robotumuz sayesinden YGS-LYS puanlarınızı kolayca hesaplamak için tıklayınız.
Sınav bitti. Şimdi sıra hangi mesleği seçmen gerektiğinde;
Uzmanlardan Ücretsiz Destek Almak için TIKLA!
Hangi üniversite kaç puanla alıyor? Hangi bölüme girmek için kaç net yapmanız gerekir? Hepsi Üniversite Taban Puanları sayfamızda!
TRT OKUL YAYINI

Aşağıdaki “Son Dakika” kutucuklarından gelişmeleri takip edebilirsiniz.
2013 YGS SORULARI ve CEVAPLARI (VİDEO)Videolar Eklendi!
Soruların Fotoğraf Çözümleri:Fotoğraflar henüz yok.
ÖSYM'nin yayınladığı soru kitapçığı:Henüz yayınlanmadı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir