YGS

24 Mart 2013 Ygs Soruları ve Cevapları Ösym

on


Merhaba 2013 YGS’yi atlatmış şanslı üniversite adayları. Umarız bu sınav geçen bir yıl boyunca çalışmalarınızın karşılığını aldığınız bir sınav olmuştur. Bazılarımız için en büyük başarılar, bazılarımız içinse en büyük hayal kırıklıklarına sahne olmuştur kim bilir. Fakat her ne olursa olsun hepimizin yapacağı ilk şey yine soruların cevaplarına ulaşmak olacak. 2013 Ygs Soru ve Cevapları‘nı sizlere bu sayfa üzerinden ulaştırıyoruz. Sizlere en doğru, en güncel şekilde sınavdan sonra ihtiyacınız olan bu bilgiyi de aktarma adına gün boyu çalışacağız. Bildiğimiz gibi 2013 Ygs Soru ve Cevapları üç farklı mecrada bizlere sunuluyor. Ygs soruları biri canlı yayında video olarak, diğeri gazetelerde, sonuncusu ise pdf formatında.
ÖSYM tarafından, sınav saatinden yaklaşık olarak iki-üç saat sonra sınav soruları anlaşma sağlanan kanala veriliyor.Geçtiğimiz yıllarda soruları hep TRT alır ve çözerdi. Fakat 2012 Ygs’de bir farklılık olarak Habertük TV soruları canlı yayında çözdü. Bu yıl hangi kanaldan soruların verileceğini ise zamanla öğreneceğiz. Hangi kanalda yayınlanırsa yayınlansın. Tv kanalıyla aynı anda canlı yayınla 2013 Ygs Soru ve Cevaplarını burada bulabileceksiniz. Diğer bir mecra olan gazete mecrası ise soruları ve cevaplarını bir gün sonra alıyor diğer gün basıyor. Yine aynı şekilde gazetelerdeki soruları resim olarak yine bu sayfada bulabileceksiniz. Son yol ise ÖSYM’nin sınavdan sonraki haftada bizlere verdiği pdf formatındaki soru kitapçığı. Yine o soru kitapçığını da bu sayfada bulabileceksiniz. Aynı zamanda her bir soruyu slayt haline getirip hem o yıl sınava giren adaylara hem de soruları çözmek isteyen diğer öğrencilere sunuyoruz.

YGS Soruları bu yıl TRT HABER ve TRT OKUL ekranlarında uzman hocalar tarafından canlı olarak çözülecek. Yayını bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.

Ygs heyecanı sona erdi! 2013 YGS ile ilgili yorumlarınızı yazının altına bekliyoruz. Sizce 2013 YGS zor muydu, kolay mıydı? Sizin sınavınız nasıl geçti?


Ping your blog, website, or RSS feed for Free

Erkenden Yol Alanlara Özel İndirimli LYS DVD Seti için Tıklayınız

Aşağıdaki “Son Dakika” kutucuklarından gelişmeleri takip edebilirsiniz.
2013 Ygs Soru Çözümleri TRT Haber Canlı Yayını: 


2013 Ygs Soruları Gazete Fotoğrafları:Fotoğraflar henüz yok.
2013 Ygs Soruları Basın Kitapçığı:Kitapçık henüz yok.
2013 Ygs Soruları Slaytı:Slayt henüz yok.

 

 

15 Yorum

 1. zeynep

  14 Ocak 2014 at 14:34

  ygs konularını 2 siteye baktım ayrı konular çıktı doğru olan konlar ne yardmcıı olr musunuz lütfen

 2. musa aker

  14 Şubat 2014 at 15:06

  sorular yok amk.

 3. resul

  21 Şubat 2014 at 20:32

  hani mk konu soru ne siniz la siz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>